Моя Фея-Чарівниця)))

Добрий день, Аня 🙂 Вже пройшов певний період з моменту нашої зустрічі і багато чого – завдяки Вам, відбулося і змінюється в моєму житті на краще.
Часто згадую ті моменти, коли мені дійсно важко назвати “збігом обставин”: моє повернення до України лікуватись і якраз в той час почався сезон Битви Екстрасенсів 17 сезон, це при тому, що дивилась попередні сезони, і ніхто з учасників мені не западав так в душу, як Ви, навіть не пропускала серії і з нетерпінням чекала на Ваш вихід)); коли випадково натрапила на анкету і записалась на консультацію, а пізніше ще й на 1,5 місяці раніше потрапила до Вас), часом, мені здається, що то був сон і все відбувалось не зі мною…
Хочеться подякувати Вам за допомогу і вирішення основної проблеми, яка роками не давала нормально жити, за мудрі рекомендації, бо якби не вони, то я б зараз знову повернулась в Україну і ще й розлучилась би з чоловіком. СПАСИБІ ВАМ ЗА ВСЕ!!!
Бажаю Вам і Вашій сім’ї міцного здоров’я, любові, злагоди й тепла, щоб все заплановане здійснювалось і всього-всього найкращого!!!
Жіночого щастя Вам і нехай все те добро, яке Ви робите людям повертається Вам в 10000000000000000000000 – кратному розмірі!!! Дякую Вам безмежно***

error: Контент защищен!